مناسبت‌ها

پیام تبریک سال نو رسمی، دوستانه و عاشقانه

پیام تبریک سال نو رسمی

سالی که گذشت با تمام سختیها و خوشی‌ها در کنار خانواده و دوستان گذشت و با ماجراجویی‌های فراوانی همراه شد. زمستان گذشته و فصل بهارآغوش خود را به روی مردم باز می‌کند. بهار نوید سرسبزی و شادی است و در آغاز فصل جدید روزها رنگ و روی تازه ای می‌گیرند و مردم در کنار یکدیگر احساس بهتری پیدا می‌کنند. سال نو و فصل بهار روزهای زیادی را در سال جدید در بر دارد که می‌توان به امید آن‌های برای سال جدید دعای تحویل سال خواند. در سال جدید می‌توانیم به دنبال موفقیت‌ها، هدف‌ها و آرزوهای جدید باشیم و شادی و لذت را تجربه کنیم. سال جدید فرصت بزرگی برای کسب تجارب جدید و لذت‌بخش است. شما در سال جدید می‌توانید دوستان زیادی پیدا کنید و روزهای خوبی را بگذرانید. شما همچنین در جشن سال نو روزهای خوب را در سالی که گذشت جشن می‌گیرید. روزهای سالی که در آن اتفاقات زیادی برای شما افتاد و شما با جشن گرفتن سال گذشته به استقبال سال جدید رفته و آن را با عزیزان خود شریک شوید.

سال نو۱۴۰۱۱ مبارک

تاریخچه عید نوروز و آداب و رسوم ایرانیان در سال نو

🌾🌾🌾🍃🍃🍃🌱🌱🌱🌱

با گذشت زمستان و پایان فصل می‌توان چشم به بهار پیش رو دوخت و به انتظار سالی جدید و پر از شادکامی و سعادت سالی که گذشت را جشن گرفت. سالی پر از خوشی و اشتیاق را آرزو کرد و روزهای در راه را پر از خوشی و سلامتی را برای چشم در راه بود. نوروز و آغاز سالی جدید را به تمام مردم خونگرم و مهربان ایران تبریک می‌گوییم.

تزیین هفت سین +۲۰ ایده برای چیدمان هفت سین ۱۴۰۱

🌾🌾🌾🍃پیام تبریک سال نو ۱۴۰۱🍃🌱🌱🌱🌱

شکرگزاری برای خوشی‌های گذشته بخش بزرگی از تحویل سال است. وقایع بسیاری در یک سال گذشته اتفاق افتاده که می‌توان بابت آن‌ها غمگین و یا شاد بود. برای شکرگزاری از خداوند باید مسائل بد گذشته را فراموش کرد و حکمت خداوند را شکرگزار بود. اتفاقات خوب و مسائل  شادی‌آورسال‌های گذشته را  در سینه محفوظ داشت. باید از تمام اتفاقات خوب روزهای گذشته درس گرفت وناراحتی و غم را کنار گذاشت. سالی که گذشت را در آغوش گرفت و به سراغ سال جدید رفت.

مقاله های عیدی کمکت رو از دست نده 🪴

پیام تبریک سال نو دوستانه

دوست خوبم،🌾

یکی از مهمترین بخش‌های سال نو، شکرگزاری و  تشکر برای سالی است که گذشت. سالی که گذشت پر از لحظه‌های خوب و شاد و لحظه‌های غمگین بود. عزیزان زیادی از دست رفتند و دوستان زیادی پیدا کردیم. برای تشکر از روزهای گذشته از خداوند دقایقی را به تمام لحظات خوب و خوش شکر می‌کنیم و برای روزهای غمگین طلب صبر می‌کنیم. شادی ها و غم‌های سال گذشته را پشت سر می‌گذاریم و با توکل به خدا و با پشتوانه تلاش و استقامت خود و حضور انسان‌های نازنین در زندگی سال جدیدی از زندگی خود را شروع می‌کنیم. با تمام شدن سال می‌توان تمام وقایع سال گذشته را پشت سر گذاشت و اشتباهات را بخشید و دل‌ها را نیز خانه تکانی کرد.

🌾🌾🌾🍃پیام تبریک سال نو ۱۴۰۱🍃🌱🌱🌱🌱

دوست عزیزم،🌱

سالی که گذشت با حضور تو پر از شادی و خوشحالی بود و حضور تو در سالی که گذشت مایه‌ی دلگرمی بود. امیدوارم سال جدید نیز برای تو پر از شادی و سرزندگی باشد. امیدوارم سال جدید برای تو نیز پر از شادی و ثروت باشد و در سال جدید به اهداف و آرزوهای خود برسی.

پیام تبریک سال نو عاشقانه

محبوب عزیزم،💚

سالی که گذشت در کنار تو پر از اتفاقات خوب و روزهای زیبا بود. تو با ورودت به زندگی من، جهانم را زیباتر کردی و حالا که در سال جدید قرار داریم روزهای زیبایی در انتظار ما هستند و من نیز برای تو سالی پر از زیبایی و روزهای خوب و خوش را آرزو می‌کنم و امیدوارم در سال جدید به تمام آرزوها و هدف‌هایت برسی و در سلامت و شادی امسال را نیز پشت سر بگذاری. عزیزدلم برای تو سالی فوق‌العاده را آرزو می‌کنم.

💚🤍💚🤍💚🤍

پیام تبریک سال نو به زبان شاعران ایرانی

غزل سعدی برآمد باد صبح و بوي نوروز: 

برآمد باد صبح و بوي نوروز
به کام دوستان و بخت پيروز
مبارک بادت اين سال و همه سال
همايون بادت اين روز و همه روز
چو آتش در درخت افکند گلنار
دگر منقل منه آتش ميفروز
چو نرگس چشم بخت از خواب برخاست
حسدگو دشمنان را ديده بردوز
بهاري خرمست اي گل کجايي
که بيني بلبلان را ناله و سوز
جهان بي ما بسي بودست و باشد
برادر جز نکونامي ميندوز
نکويي کن که دولت بيني از بخت
مبر فرمان بدگوي بدآموز
منه دل بر سراي عمر سعدي
که بر گنبد نخواهد ماند اين گوز
دريغا عيش اگر مرگش نبودي
دريغ آهو اگر بگذاشتي يوز

غزل زیبا از مولانا:

ای نوبهار خندان از لامکان رسیدی
چیزی بیار مانی از یار ما چه دیدی
خندان و تازه رویی سرسبز و مشک بویی
همرنگ یار مایی یا رنگ از او خریدی
ای فضل خوش چو جانی وز دیده‌ها نهانی
اندر اثر پدیدی در ذات ناپدیدی
ای گل چرا نخندی کز هجر بازرستی
ای ابر چون نگریی کز یار خود بریدی
ای گل چمن بیارا می‌خند آشکارا
زیرا سه ماه پنهان در خار می‌دویدی
ای باغ خوش بپرور این نورسیدگان را
کاحوال آمدنشان از رعد می‌شنیدی
ای باد شاخه‌ها را در رقص اندرآور
بر یاد آن که روزی بر وصل می‌وزیدی
بنگر بدین درختان چون جمع نیکبختان
شادند ای بنفشه از غم چرا خمیدی
سوسن به غنچه گوید هر چند بسته چشمی
چشمت گشاده گردد کز بخت در مزیدی

غزل چشمه قاف از استاد شهریار:

از همه سوی جهان جلوه او می بینم
جلوه اوست جهان کز همه سو می بینم
چشم از او جلوه از او ما چه حریفیم ای دل
چهره اوست که با دیده او می بینم
تا که در دیده من کون و مکان آینه گشت
هم در آن آینه آن آینه رو می بینم
او صفیری که ز خاموشی شب می شنوم
و آن هیاهو که سحر بر سر کو می بینم
چون به نوروز کند پیرهن از سبزه و گل
آن نگارین همه رنگ و همه بو می بینم

 پیام تبریک سال نو رسمی به انگلیسی

🌾Happy Nowruz

As the winter ends and begins the season of flowers and blossoms, we look forward to a new year, full of happiness and love, full of luck and fortune. We celebrate the year that is behind us and welcome a new spring that brings joy and passion passion into our lives. We hope that in the new year you find a lot of happiness and find fortune and love.

🌾🌾🌾🍃🍃🍃🌱🌱🌱🌱

زمستان به پایان می‌رسد و فصل گل‌ها و شکوفه ها آغاز می شود و ما مشتاقانه منتظر سالی جدید، پر از شادی و عشق، و خوش‌بختی هستیم. ما پایان سالی که گذشت را جشن می‌گیریم و به استقبال بهار جدیدی که شادی، شور و اشتیاق را وارد زندگی ما میکند می‌رویم. امیدواریم در سال جدید شادی فراوانی را تجربه کنید و به ثروت و عشق برسید.

 پیام تبریک سال نو عاشقانه به انگلیسی

Happy Nowruz My Darling💚

The year that passed was an excellent year because of having you by my side and I hope you had a perfect year and you achieved what you wanted in the year. I hope that you have a great new year and you achieve whatever goals and wishes you have. Happy new year my dear friend.

💚🤍💚🤍💚🤍

سالی که گذشت به خاطر بودن و داشتن تو؛ سالی فوق‌العاده برای من بود. امیدوارم سال خوبی را پشت سر گذاشته باشی و به هرچه که آرزویش را داشتی رسیده باشی. امیدوارم که امسال سالی عالی برای تو باشد و به هر هدف و آرزویی که داری برسی. سال نو مبارک دوست عزیزم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا