بهترین ها

معرفی ۱۰ تا از بهترین عکاس های اینستاگرام

بهترین عکاس های اینستاگرام

هنر ناب عکاسی همیشه یکی از پرطرفدارترین‌ها بین مردم بوده‌ است. مردم از زمان‌های قدیم علاقه داشتند تا عکاس‌های زیبایی از خود به اشتراک بگذارند و اینستاگرام و سایر مدیاها این امکان را به راحتی برای مردم فراهم ساخته است. از این رو شناخت بهترین عکاس های اینستاگرام می‌تواند جالب و جذاب باشد.

در این عرصه عکاسان و ادیتورهای بسیاری مشغول به کار هستند که در مقاله امروز کمکت می‌خواهیم به معرفی تعدادی از همین بهترین عکاس های اینستاگرام بپردازیم که جدا از انجام کار عکاسی به آموزش ژست عکاسی، آموزش عکاسی و ادیت کردن و آموزش آن نیز می‌پردازند.

معرفی ۱۰ تا از بهترین عکاس های اینستاگرام

لیست پایین، برای شما علاقمندان به عکاسی آماده شده که دربرگیرنده ۱۰ نام مشهور در عرصه عکاسی اینستاگرامی می‌باشد. در ادامه به معرفی هر یک و آشنایی بیشتر با حوزه کاری آن‌ها خواهیم پرداخت.

بهاره صالح‌نیا

بهاره صالح‌نیا از آن دسته افراد خوش ذوقی است که دوست دارد کارآفرینی را با هنر عکاسی تلفیق کند. شعار او (موفقیت با هنر عکاسی) است که در عمل آنچنان غیر ممکن به نظر نمی‌رسد.

با توجه به دست آوردهای شخص بهاره صالح‌نیا متوجه می‌شویم که می‌توان به عکاسی به دید یک کار آینده دار نگاه کرد چرا که با توجه به مواردی که پیش‌تر گفتیم، عکاسی این روزها بسیار زیاد مورد توجه کاربران سوشال مدیا قرار گرفته است. روش کار بهاره عکاس اینستاگرام به این شکل است که با تهیه پکیج‌هایی به آموزش تکنیک‌های مختلف عکاسی، ادیت و ژست مناسب می‌پردازد. همچنین اگر نمی‌خواهید هزینه کنید،‌ تعداد بسیار زیادی آموزش ژست و ادیت به شکل پست در پیج این خانم هنرمند قرار دارد که می‌توانید از آن‌ها در هر موقعیتی به شکل کاملاً رایگان استفاده ببرید.

بهترین عکاس های اینستاگرام

اینستاگرام بهاره صالح نیا

علی پازانی

علی پازانی از دیگر عکاسان به نام اینستاگرام می‌باشد. این هنرمند وقت و هزینه فراوانی را صرف تولید محتوا در یوتیوب و پیج خود می‌کند. این عکاس نیز به آموزش‌های عکاسی و پکیج‌های کامل خود مشهور است. جالب است بدانید که علی پازانی به کار خوانندگی نیز مشغول است اما مقاله امروز ما در مورد عکاسی است پس به این موضوع نمی‌پردازیم. پکیج‌های علی پازانی از سایت شخصی او قابل تهیه است.

 

بهترین عکاس های اینستاگرام

 

اینستاگرام علی پازانی

ملیکا عاشوریان

در میان معرفی بهترین عکاس‌های اینستاگرام به ملیکا عاشوریان می‌رسیم. این عکاس خوش ذوق بیشتر تمرکز خود را بر روی طراحی و ابداع ژست‌های جدید به ویژه برای عروسی گذاشته است. ایده‌های جدید و استایل‌های زیبای عکاسی که ملیکا معرفی می‌کند می‌تواند تا حد زیادی کمک کننده باشد. از این رو چک کردن اینستاگرام این هنرمند خالی از لطف نیست.

بهترین عکاس های اینستاگرام

 

اینستاگرام ملیکا عاشوریان

بهروز ساسانی

بهروز ساسانی یک عکاس بسیار خوش ذوق است. فردی که می‌توان در تمام کارهایش اثری از ذوق و سلیقه دید. به عنوان فردی که به عکاسی علاقمند است معتقد هستم که می‌توان از برخی عکس‌ها آموخت. این عکاس هم از آن دسته افرادی است که می‌توان از عکس‌هایش چیزهای جدیدی آموخت. باتوجه به این نکاتی که ذکر کردیم، می‌توانیم به راحتی نام بهروز ساسانی را در میان بهترین عکاس‌های اینستاگرام ایرانی قرار دهیم.

بهترین عکاس های اینستاگرام

 

اینستاگرام بهروز ساسانی

مهدی اباذری

یکی دیگر از افراد بسیار چیره‌دست در زمینه عکاسی،‌مهدی اباذری است. زمینه فعالیت این عکاس بیشتر در قسمت زیبایی و فشن می‌باشد. کارهای مربوط به این عکاس با استعداد را می‌توانید از پیج اینستاگرام خودش دنبال کنید.

بهترین عکاس های اینستاگرام

 

اینستاگرام مهدی اباذری

شایسته شیرزادی

شایسته شیرزادی یک عکاس خود ساخته است. با توجه به اینکه عکاسی تلفیقی از هنر، استعداد و دقت به زیبایی‌ها و المان‌های تاثیرگذار است،‌ می‌توان به راحتی بانو شایسته را در لیست این عکاسان هنرمند قرار داد. خانم شیرزادی در ابتدای کار به صورت فردی و تک نفره کار می‌کرد و در حال حاضر تیم قوی و حرفه‌ای خود را دارا است.

بهترین عکاس های اینستاگرام

اینستاگرام شایسته شیرزادی

فاطمه بزازان

فاطمه بزازان تنها یک عکاس نیست، نکته‌ای که در عکاسی بسیار اهمیت دارد این است که ارتباط فکری خوبی بین عکاس و مدل یا سوژه برقرار شود. نکته‌ای که کمی پیش‌تر به ضرورت آن تاکید کردیم دقیقا همان نقطه مثبتی است که کار فاطمه بزازان را زیبا و منحصر به فرد می‌سازد. تعامل و برقراری ارتباط و تبادل سلیقه و افکار مزیتی است که در حین کار با این عکاس جوان به دست خواهید آورد.

بهترین عکاس های اینستاگرام

اینستاگرام فاطمه بزازان

پویا حق بیان

پویا حق بیان بیشتر به خاطر آموزش‌های ویژه خود مشهور است. توجه داشته باشید که شخص این عکاس تصمیم گرفته تا تمرکز خود را بر روی آموزش و برگذاری کلاس‌هایی مرتبط با عکاسی و ادیت بگذارد. در هر حال،‌ اگر در پی کسب دانش درباره‌ی ادیت و عکاسی هستید، پویا حق بیان در صفحات مجازی خود منتظر شما است.

بهترین عکاس های اینستاگرام

اینستاگرام پویا حق بیان

محمدرضا مشهدی

یکی دیگر از عکاس‌های فعال در زمینه آموزش حرفه‌ای عکاسی و ادیت، محمدرضا مشهدی می‌باشد. شما می‌توانید به پیج اینستاگرام این عکاس سر بزنید و از آموزش‌های رایگان او که در قالب پست هستند استفاده نمایید.

بهترین عکاس های اینستاگرام

اینستاگرام محمدرضا مشهدی

تهمینه منزوی

به آخرین فرد از لیست بهترین عکاس‌ های اینستاگرام رسیدیم. بانو تهمینه منزوی زیبایی سوژه را در سادگی و بومی بودن می‌بیند. عکس‌های این عکاس هنرمند و چیره‌دست می‌تواند تا حد بسیار زیادی الهام بخش باشد. علاوه بر صفحه اینستاگرام این هنرمند، می‌توانید کارهای زیبای او را در سایتی با نام خودش دنبال کنید.

بهترین عکاس های اینستاگرام

اینستاگرام تهمینه منزوی

کلام آخر

لیست بالا شرح کوتاهی درباره بهترین عکاس‌ های اینستاگرام بود که هر کدام هدف خاص خود را در زمینه عکاسی و ادیت دنبال می‌کنند. توجه داشته باشید که هدف از مقاله تنها معرفی تعدادی از این هنرمندان بود و قطعاً جای افراد بسیاری در این لیست خالی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا