آموزشی

آموزش ساخت اپل آیدی

ساخت اپل آیدی

ساخت اپل آیدی همیشه برای کاربران اپل دشوار بوده و همواره به دنبال این هستند که چگونه اپل آیدی بسازم در کمکت شما به راحتی می‌توانید نحوه‌ی صحیح ساخت اپل آیدی را آموزش ببینید.

Iphone SE3 | جدیدترین محصول آیفون 2022

آموزش ساخت اپل آیدی

مرحله اول: در ابتدا برنامه itune را نصب می‌کنیم سپس وارد برنامه شده و شروع به انجام مراحل زیر می‌نماییم:

1.نوار منو بالا سمت چپ روی گزینه‌ی Account کلیک می‌کنیم.

اپل-ایدی

2.سپس گزینه‌ی Sign In را انتخاب می‌کنیم تا پنجره‌ی جدیدی برای ما باز شود.

اپل-ایدی

مرحله‌ی دوم: در مرحله‌ی دوم پنجره‌ای که باز برای شما باز شده، در حقیقت برای واردشدن به‌ حساب کاربری اپل آیدی ازطریق آیتونز می‌باشد؛ اما گزینه‌ی ساخت اپل آیدی در این بخش وجود دارد و امکان پذیر است؛ پس، روی Create New Apple ID کلیک کنید تا وارد مرحله‌ی بعدی ساخت اپل آیدی بشوید.

اپل-ایدی

مرحله سوم: درمرحله‌ی سوم، شناسه‌ی اپل آیدی و رمزعبور را طبق اطلاعات ایمیل شخصی‌تان باید وارد کادر‌کنید.

۱. در قسمت اول، آدرس ایمیل و رمزعبورتان وارد کنید.اما باید به این نکته توجه داشته باشید که از آدرس ایمیلی استفاده کنید که به آن دسترسی داشته باشید و بتوانید کد فعال‌سازی برای تأیید ایمیل را دریافت کنید؛ همچنین آدرس ایمیل شما شناسه‌ی اپل آیدیتان می‌شود و برای استفاده از خدمات اپ‌استور باید از آن استفاده کنید.

۲. در قسمت بعد باید کشور یا منطقه‌ی خود را انتخاب کنید که با توجه به استفاده از آدرس پستی آمریکا، آن را روی United States بگذارید.

۳. گزینه‌ی تأیید موافقت با قوانین و شرایط استفاده از خدمات اپل را کلیک کنید تا گزینه‌ی Continue در گوشه‌ی پایین سمت راست برای شما ظاهر شود.

۴. روی گزینه‌ی Continue بزنید تا وارد قسمت بعدی ساخت اپل آیدی بدون شماره‌ تلفن بشوید.

اپل-ایدی

مرحله چهارم: این مرحله بسیار قسمت مهمی از ساخت اپل آیدی می‌باشد زیرا، احتیاج به اطلاعات شخصی شما است. و باید به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات خود را با هیچ شخصی در میان نگذارید؛ زیرا دسترسی به این اطلاعات مانند  دسترسی کامل به اپل آیدی شما می‌باشد. و شما ‌فقط می‌توانید با این اطلاعات حساب اپل آیدی خود را بازیابی کنید یا رمزعبور را تغییر بدهید.

۱. در این مرحله نام و نام‌خانوادگی و تاریخ تولد خود را وارد می‌کنید.

۲. درادامه سه سؤال امنیتی به ‌انتخاب خود کاربر انتخاب می‌شود که باید پاسخ آن‌ها را بدهد تا در آینده برای بازیابی حساب اپل آیدی خود یا خرید اپلیکیشن یا گیفت کارت بتواند فرایند خرید را به سرانجام برساند. و سعی کنید که پاسخ‌هایی که به سؤالات می‌دهید را ذخیره کنید، زیرا اپل در صورت مشکوک‌شدن به حساب شما یا هنگام خرید اپلیکیشن آن‌ها را از شما می‌پرسد و اگر پاسخ سوالات را اشتباه بدهید، حساب کاربری اپل آیدی شما مسدود می‌شود؛ بنابراین، پاسخ‌ها را حتما به‌یاد داشته باشید یا درصورت لزوم آن‌ها را در جایی مطمئن ذخیره یا یادداشت کنید.

اپل-ایدی

۳. این بخش برای ارسال اخبار و تازه‌های اپل به ایمیل کاربر می‌باشد.که بهتراست این گزینه  راغیرفعال‌کردن کنید تا در آینده هر روز نوتیفیکیشن از آن دریافت نکنید، اما اگر علاقمند به اخبار اپل هستید می‌توانید آن را فعال کنید و از جدیدترین اخبار روز اپل لذت ببرید.

۴. بعد از تکمیل فرم، گزینه Continue ظاهر می‌شود. روی آن کلیک کنید تا به مرحله‌ی بعدی بروید.

مرحله پنجم: این قسمت با اطلاعات پرداخت و آدرس پستی تکمیل می‌شود.

۱. گزینه‌ی None را کلیک کنید.

۲.سپس نام و نام‌خانوادگی را وارد کنید و درادامه آدرس پستی از کشور آمریکا که از وب‌سایت fakeaddressgenerator دریافت کرده،و به‌ترتیب در بخش‌های مشخص وارد بنمایید. توجه داشته باشید که در وب‌سایتی که از آن آدرس پستی دریافت می‌کنید، اطلاعات حساب بانکی جعلی نیز ارائه می‌دهد، لازم به ذکراست که به‌هیچ‌عنوان از آن اطلاعات استفاده نکنید. می‌توانید فیلد مربوط به Apt و suite و bldg را پر نکنید. نام شهر را تایپ کنید و ایالت را از بین ۵۰ ایالت آمریکا انتخاب بنمایید.

اپل-ایدی

۳. برای ثبت اطلاعات واردشده روی گزینه‌ی Continue بزنید. تا به قسمت بعدی بروید.

اپل-ایدی

مرحله ششم: درمرحله ششم، باید اپل آیدی خود را تأیید بنمایید. درحقیقت، در ساخت اپل آیدی بدون شماره‌ تلفن ازطریق آیتونز روال تأیید اپل آیدی، مانند قبل و ازطریق ارسال کد تأیید به آدرس ایمیل انجام می‌شود.

👈معرفی بهترین مانیتور های گیمینگ 🎮👉

۱. کد تأیید به آدرس ایمیلی ارسال شده که در ابتدای فرایند ساخت اپل آیدی ازطریق آیتونز وارد کردید.

۲. به آدرس ایمیل خود مراجعه کنید و پیام ارسال‌شده‌ی اپل را باز و سپس کد شش‌رقمی را کپی یا تایپ کنید.

اپل-ایدی

۳. اگر به هردلیلی ایمیلی از سمت اپل دریافت نکردید، بعد از چند دقیقه روی گزینه‌ی Request a New Code بزنید تا مجددا ایمیل برای شما ارسال شود.

۴. با تایپ یا پیست کردن کد تأیید، گزینه‌ی Verify ظاهر می‌شود. روی آن کلیک کنید تا به آخرین مرحله‌ بروید.

مرحله هفتم : با ورود به مرحله هفتم، ابتدا با پیامی مواجه می‌شوید که اپل آیدی در حال آماده‌سازی می‌باشد. چند لحظه صبر کنید تا فرایند ساخت اپل آیدی تکمیل بشود.

۱.و در آخر پیامی به شما نمایش داده می‌شود که اپل آیدی شما اکنون می‌تواند برای دسترسی به خدمات اپل استفاده بشود.

اپل-ایدی

۲. اپل احتمالا در تکمیل روند ثبت‌نام اپل آیدی ساخته شده، در خواست فعال‌سازی Two-Step Authentication را به شما می‌دهد که خواستار، شماره تلفن شما می‌باشد. در صورت نمایش این پیام، آن را Skip کنید و هیچگاه این گزینه را فعالسازی نکنید. روی گزینه‌ی ادامه، وارد Store آیتونز می‌شوید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا