مناسبت‌ها

ایده‌های جالب برای سورپرایز تولد 🎁🎊

معرفی چند ایده برای تولد

سورپرایز شدن در روز تولد می‌تواند هرکسی را به وجد آورد 🤩 به همین دلیل است که بسیاری از افراد به فکر ایده تولد هستند که در آن عزیزشان را سورپرایز کنند. راه‌های بسیار زیادی برای این کار وجود دارد. در این مقاله ابتدا به ایده تولد و راه‌های مختلف تولد گرفتن برای افراد خواهیم پرداخت و در مقاله کمکت به دنبال چند ایده خلاقانه برای تولد و کادوهایش خواهیم رفت و با بررسی راه‌های مختلف به شما بهترین ایده سورپرایز تولد را خواهیم گفت.

ایده برای تولد

ایده های سورپرایز تولد همسر

تولد یکی از مهمترین روزهای سال برای هر فردی است. گرفتن جشن تولد می‌تواند برای هر کسی خوشایند باشد. ایده تولد گرفتن در مکانی که باعث شود متولد متوجه تولد شود بسیار مهم است. یکی از مهمترین مکان‌ها برای گرفتن جشن تولد خانه است. گرفتن تولد در خانه به مراتب راحت‌تر بوده و هزینه‌ها را به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد. فضای خانه شخصی است و اگر به اندازه کافی بزرگ باشد می‌توان به راحتی از محیط آن برای گرفتن جشن تولد استفاده کرد.

 

ایده سورپرایز تولپد

اگر به هر دلیل امکان برگزاری تولد در خانه خودتان فراهم نیست احتمالا دوستان و آشنایان زیادی وجود دارند که خواهند توانست به شما در این امر کمک کنند و می توانید ایده مکان سورپرایز تولد را با آن‌ها در میان بگذارید.

ایده سورپرایز تولد در کافه

گرفتن تولد در خانه دوستان نیز مخارج و هزینه‌های تولد را به شکل محسوسی کاهش می‌دهد. در شرایطی که انتخاب شما برای تولد یک جشن مجلل و باشکوه است می‌توانید از ویلا و باغ هایی که می‌توان اجاره کرد کمک بگیرید. اگرچه هزینه این روش بیشتر است اما طبعا شرایط تولد بسیار راحت تر بوده و می‌توان به سادگی جشن پر سرو صدا و شلوغی داشت. جشن تولد در کافه نیز ممکن است و با توجه به تعداد مهمانان کافه‌های فراوانی وجود دارد که می‌توان در آن جشن تولد گرفت یا برای چند ساعت کافه را به صورت خصوصی برای جشن تولد رزرو کرد.

سورپرایز برای تولد

ساخت یک هدیه با عشق

فرق نمی‌کند که عزیزی را که قرار است غافل‌گیر کنید، چند سال دارد زیرا همه مردم از هدیه‌هایی که پشت آن‌ها زحمت و تلاش خود فرد باشد را دوست دارند. از بافتن یک شال گرفته تا چاپ عکس فرد روی لیوان و درست کردن انواع مواردی که فرد به آن ها علاقه دارد. همه یک راه خوب برای خوشحال کردن عزیزتان مخصوصا در شرایطی است که هرگز انتظار آن را ندارد

بهترین سوپرایز تولد

یکی از ایده جالب برای تولد فراموش شدن روز تولد افراد می‌باشد که می‌تواند بسیار ناراحت کننده باشد. اگر تظاهر به فراموش کردن کنید و تا ساعاتی از روز وانمود کنید که اهمیتی به تولد فرد ندادید و درگیر کارهای شخصی هستید. سپس در زمان انتخابی خود فرد را سورپرایز کرده و به او بگویید که هرگز فراموش نکردید، نسبت به او بی‌اهمیت نبودید و چقدر او را دوست دارید. شاید دلتان نیاید که همچین ایده‌ای را عملی کنید ولی به آینده آن و شگفت‌زده شدن عزیزتان بعد از غافل‌گیر کردن او فکر کنید و متوجه خواهید شد که به تمام این ایده‌های زیرکانه می‌ارزد. این می‌تواند یکی از بهترین سورپرایزهای تولد باشد. علاوه براین اگر سوپرایز تولد افراد خانواده است می‌توانید با آماده کردن یک جعبه کادو که شامل هدیه‌های کوچک و فکرشده هستند او را سورپرایز کنید. گرفتن مهمانی در جایی که انتظارش را ندارند نیز می‌تواند سورپرایز خوبی برای تبریک تولد باشد.

 

چند ایده برای تولد

سورپرایز تولد دوست با چند ایده برای تولد

 

شما می‌توانید برای سورپرایز کردن تولد دوستان صمیمی خود که قطعا برای آن‌ها ارزش زیادی قائل هستید از ایده‌های متنوع، ساده و هیجان انگیزی که در ادامه مطلب آمده است استفاده کنید.

  • خریدن کتابی که مدت‌ها به آن علاقه داشته‌اند.
  • ترتیب دادن یک مهمانی و سورپرابز کردن متولد در بدو ورود
  • دور کردن دوستتان از هیاهوی روزانه با یک سفر کوتاه یک روزه
  • رزرو رستوران و فراهم کردن غذا مورد علاقه دوستتان برای شام یا ناهار هیجان انگیز
  • فراهم کردن محیط مناسب برای تماشای فیلم به همراه کلی خوراکی خوشمزه😍
  • یکی دیگه از ایده‌های سورپرایز دادن کادو به شخص متولد با بازی‌های مختلف می‌باشد.
  • فرستادن کارت پستال با یادداشت به همراه گلی زیبا که دوستتان با دیدنش هیجان زده شود.

همچنین می‌توانید با فیلم گرفتن از دوستان و افراد مختلف که در آن همگی درمورد فرد متولد صحبت می‌کنند و سپس با آماده کردن یک ویدیو کلی تولد او را تبریک بگویید. برای این کار شما هزینه‌ای نخواهید داشت و نیازی به انجام دادن یک کار پرهزینه هم نخواهد بود.

بهترین سورپرایز تولد

برای سورپرایز دوست دختر یا دوست پسر نیز می‌توانید یک جشن تولد فوق‌العاده برای او برنامه‌ریزی کنید. همه چیز را مطابق سلیقه‌ی او انجام دهید. مهمانانی را که به آن‌ها علاقه دارد دعوت کنید و با آن‌ها هماهنگ کنید که قصد غافلگیری او را دارید. موزیکی را که دوست دارد پخش کنید. خوراکی‌های مورد علاقه‌اش را سفارش دهید. کیک را مطابق با سلیقه‌ی او تزیین کنید. تم تولدی انتخاب کنید که به وجد آید.

وقتشه مقاله جشن تولد🎉 رو بخونی

نامه نوشتن سوپرایز تولد

اگرچه با افزایش استفاده از شبکه‌های اجتماعی نامه نوشتن یک کار منسوخ شده به نظر می‌رسد، برای تبریک تولد اعضای خانواده یا همسر، نوشتن نامه یک ایده بسیار خوب به نظر می‌رسد. شما با این کار می‌توانید همسر یا عزیز خود را شاد کرده و همچنین احساسات خود را به راحتی به او ابراز کنید. شما می‌توانید نامه را در یک مکان ویژه پنهان کنید و یا از چند نامه دنباله‌دار استفاده کنید تا هیجان خواندن نامه را افزایش دهید. به این طریق یک روش سنتی برای بیان احساسات را به مراتب هیجان انگیزتر و خوشایندتر خواهید کرد.

تم تولد دخترانه 👩🏻

همه تدارکات برای تبریک تولد تنها برای این است که به فرد مورد علاقه‌مان نشان دهیم که زادروز او برای ما اهمیت دارد و خوشحالیم که او به دنیا آمده است. اگر توانایی هزینه زیاد برای تولد را ندارید و به دنبال سورپرایز تولد همسر کم خرج هستید می‌توانید یک جشن دو نفره بگیرید و با یک کادو کوچک و نامه عاشقانه او را شاد کنید. کیفیت تبریک تولد به هزینه‌ای که برای آن شده است ارتباطی ندارد .

برایشان بنویسید که چرا دوستشان دارید

فرض کنید امروز تولد شماست و بسته‌ای تحویل می‌گیرید که در آن چندین دلیل وجود دارد که چرا شما عزیز و دوست داشتنی هستید. این مورد شما را خوشحال و غافل‌گیر نمی‌کند؟ اگر پاسخ شما مثبت است پس همین حالا دست به کار شوید و این هدیه ارزشمند را برای کسی که دوستش دارید آماده کنید.

سورپرایز تولد دوست

ارسال بسته هدیه

اگر عزیز شما از شما دور است، هیچ نگران نباشید. از چند روز قبل دست به کار شوید و بسته‌ای هیجان‌انگیز برای او آماده کنید. این بسته می‌تواند شامل هر چیزی باشد، از لباس گرفته تا کتاب مورد علاقه و حتی گل‌هایی که فرد می‌پسندد. طوری برنامه بریزید که در روز تولدش بدون آن‌که خبردار شود، بسته را تحویل بگیرد. یادداشت را فراموش نکنید. کاغذی بردارید و در آن بنویسید که چقدر از به دنیا آمدن فرد مورد علاقه خود خوشحال هستید و با همین کار ساده لبخندی بر لبان او بیاورید.

هدایای کوچک ایده برای تولد

به جای اینکه تمام بودجه خود را صرف خرید یک هدیه بزرگ کنید، هدیه‌های کوچک و زیبایی تهیه کنید که حداقل چند عدد باشند. حال سر هر ساعت، یک هدیه به عزیزتان بدهید. این درحالی اتفاق می‌افتد که عزیز شما انتظار این همه هدیه را ندارد و وقتی هدیه بعدی را تحویل می‌گیرد، سرشار از شادمانی می‌شود.

سورپرایز های عاشقانه تولد

خودتان همه چیز را آماده کنید

منتظر چه هستید؟ اگر ایده‌ی خاصی برای خوشحال کردن اطرافیانتان ندارید، یک شام ساده ترتیب دهید و همه کارها را خودتان انجام دهید. یک شام خوب و پر از عشق برای کسی که دوستش دارید نشان دهنده این است که شما تا چه اندازه با عاطفه هستید و می‌خواهید عزیزتان را خوشحال ببینید.

سورپرایز تولد در کافه | ایده مکان سورپرایز تولد

یک مسافرت غافل‌گیرانه

مسافرت یک ایده برای تولد است بنابراین بساط یک سفر کوچک را ببندید. نزدیک‌ترین شهر یا منطقه زیبای اطراف خود را شناسایی کنید و فردی را که دوست دارید خوشحال کنید، با خود به این سفر ببرید. نیازی نیست از دلیل خود صحبت کنید، همین که شما بانی این سفر و طراح دقیق آن باشید به یک سورپرایز بی‌نظیر بدل خواهد شد. سفر یا حتی پیک‌نیک‌های کوچک این چنینی نیاز به بودجه فراوانی هم ندارند. حتی شما می‌توانید هرآنچه برای خورد و خوراک نیاز است از منزل تهیه کنید.

سورپرایز تولد

خاطرات گذشته را زنده کنید

این مورد باید به گذشته خودتان و لحظات خوبی که گذراندید برگردید. بررسی کنید که چه روزهایی برای عزیزتان ارزشمند و خاطره انگیز بوده است. برای این کار می‌توانید یک اتاق پر از عکس‌ها و لحظات ناب آماده کنید. یا اگر از این کار خوشتان نمی‌آید، می‌توانید عزیزتان را به مکانی ببرید که برای شما خاطره‌انگیز و خاص می‌باشد. این کار شوق و دلتنگی عزیزتان را در کنار خوشحالی او به همراه خواهد داشت.

می‌تونی این مقاله‌رو هم بخونی

.. پیام تبریک + آهنگ تولدت مبارک ..

 

فرد مورد نظر را در محل کار غافل‌گیر کنید

با همکاران و یا همکلاسی‌های فرد مورد نظر هماهنگ کنید و بساط یک غافل‌گیری کوچک را فراهم سازید. این اتفاق در زمانی که فرد حتی انتظارش را ندارد، بسیار دوست داشتنی و ارزشمند خواهد بود. وقتی فرد روز خود را با شوخی و خنده با همکاران یا همکلاسی‌های خود شروع کند، قطعا این روز ارزشمند را هرگز فراموش نخواهد کرد و چه چیز می‌تواند از این خوشحال کننده‌تر باشد که شما بانی این کار بوده‌اید.

سورپرایز تولد همسر کم خرج

هدیه و سورپرایز تولد افراد خانواده

کادو بخش مهمی از سورپرایز تولد است. شما می‌توانید کادوهای مختلفی انتخاب کنید. برای مثال اکثر زنان علاقه زیادی به جواهرات دارند. اطمینان حاصل کنید که همسرتان بیشتر چه جواهراتی دوست دارد: گوشواره، حلقه، دستبند یا سینه ریز. سپس، خلاقیت ایجاد کرده و یک نوشته از تولد یا یک پیام ویژه روی طلا حک کنید و آن را به او بدهید.

اما پیدا کردن هدیه مناسب برای آقایان کار ساده‌ای نیست. درحالی که اغلب، خانم‌ها با هدیه‌های سنتی‌ مانند گل، طلا و جواهرات خوشحال می‌شوند، اما یافتن هدیه‌ای مناسب و جذاب برای آقایان دشوار به نظر می‌رسد. هدفون بی سیم برای کسی مناسب است که عاشق موسیقی می‌باشد و زمان زیادی را در طول روز برای گوش دادن آن صرف می‌کند. اگر همسر شما به سلامتی اهمیت می‌دهد، می‌توانید دستبند سلامتی برای او بخرید یا اینکه با خرید یک ساعت هوشمند او را خوشحال کنید.

همین حالا بخون

.. عیدی برای تازه عروس و داماد ..

 

سورپرایز تولد افراد خانواده

برای کسی که عاشق تماشای ستارگان است، تلسکوپ یک هدیه تولد بسیار مناسب است. یک هدیه تولد مناسب برای آقایانی که به خوردن قهوه عادت دارند، قهوه ساز یک هدیه بسیار مناسب است. این هدیه‌ها باید با توجه به سلیقه محبوبتان انتخاب شود. مهمترین نکته زمان خرید هدیه تولد این است که مطمئن باشید همسر یا پدرتان از آن هدیه استفاده می‌کند و قرار نیست هدیه شما در کنار وسایلی قرار بگیرد که استفاده چندانی ندارند.

2 دیدگاه

  1. نوشتن نامه خیلی خوبه. ایده‌ی اینکه به سال تولدش براش دوستت دارم بنویسی هم خیلی خوبه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا