کمک به خرید

معرفی بهترین برند های اسپرسو ساز

بهترین برند های اسپرسو ساز

پیش از آن که چای به عنوان پرطرفدارترین نوشیدنی بعد از آب در ایران رواج یابد، نوشیدن قهوه بین ایرانی‌ها متداول بود. از این رو از گذشته تا به امروز به چایخانه، قهوه‌خانه گفته می‌شود.

قهوه‌خانه محلی برای نوشیدن چای و کافه و کافی‌شاپ‌های مدرن محل نوشیدن انواع قهوه هستند و عطر خوش و طعم تلخ اما دل‌نشین قهوه بخشی از عادات و آداب نوشیدن بسیاری از ما شده است. در حال حاضر طرفداران قهوه رو به افزایش هستند و بسیاری از دوست‌داران قهوه تمایل دارند یک دستگاه اسپرسوساز خانگی برای تهیه نوشیدنی مورد علاقه خود داشته باشند.  به همین دلیل قصد دارم تا در کمکت انواع برند های اسپرسو ساز را به شما معرفی کنم.

معرفی بهترین برندهای اسپرسوساز

قهوه اسپرسو حاصل از دستگاه اسپرسوساز در واقع روشی برای تهیه قهوه است. با عبور آب نزدیک به نقطه جوش و فشار بخار آب از میان دانه‌های آسیاب شده قهوه غلیظی در کمتر از ۲۵ ثانیه یک شات یا فنجان اسپرسو تهیه می‌شود.

اسپرسو به شکل قهوه‌ای نسبتا غلیظ با درصد کافئین بالا، همراه با خامه‌ای کرم رنگ بر روی آن تهیه می‌شود و پایه تهیه تعدادی از نوشیدنی‌های دیگر از جمله: موکا، ماکیاتو، آمریکانو، لاته و کاپوچینو است.

برند های اسپرسو ساز

این روش در اوایل قرن بیستم میلادی در ایتالیا ابداع شد و شهرتی جهانی پیدا کرد. امروزه با تنوع بالایی از برندهای فعال در طراحی و ساخت بهترین اسپرسو ساز از قهوه‌جوش‌های ساده گرفته تا موکاپات‌ها و اسپرسوسازهای برقی برای دم‌کردن قهوه‌ روبه‌رو هستیم که هر کدام با قابلیت‌ها و مزایای ویژه به نیاز قهوه‌دوستان پاسخ می‌گویند.

نحوه استفاده از اسپرسو ساز

برند های اسپرسو ساز

بهترین مارک اسپرسو ساز چیست

نانوپرسو یک اسپرسوساز محصول شرکت واکاکو (Wacaco) بوده که قابلیت حمل دارد و از بهترین برند قهوه ساز اسپرسو است. شما می‌توانید بدون نیاز به نیروی برق و با نیروی دست قهوه‌ی خود را درست کنید. لازم به ذکر است که برای پودر قهوه و آب جوش محفظه ای جدا در نظر گرفته شده است.

.. همین الان بخون ..
کت جین از کجا بخرم؟

بهترین مارک اسپرسو ساز چیست

جهت استفاده از نانوپرسو در ابتدا قهوه آسیاب شده را به کمک پیمانه در فیلتر سبد قهوه قرار می‌دهیم، سپس کمی فشار به سطح قهوه آسیاب شده وارد می‌کنیم و آب جوش را در مخزن آب می‌ریزیم.

بهترین مارک اسپرسو ساز چیست

حال پیستون را از حالت قفل به حالت پمپ تغییر داده و شروع به چند بار پمپ کردن کرده تا اسپرسو عالی با خامه خارج شود. این اسپرسوساز مناسب برای افرادیست که دوستدار طعم خوش قهوه در تمامی زمان و مکان‌ها هستند.

اسپرسوساز نسپرسو مدل Pixie Krups

اسپرسوساز نسپرسو مدل Pixie Krups با بدنه ای که ترکیبی از فلز و پلاستیک است و به لحاظ طراحی و زیبایی در سطح خوبی است.

اسپرسوساز نسپرسو مدل Pixie Krups

با کپسول های ساخته شده توسط شرکت نسپرسو می‌توان خوش طعم بودن را احساس کرد. ظرف جمع‌آوری چکه و مایع در زیر لیوان و زیر خروجی دستگاه کمک زیادی برای تمیز نگه‌داشتن محل مورد استفاده می‌کند.

اسپرسوساز نسپرسو مدل Pixie Krups

اسپرسوساز نسپرسو مدل Creatista Plus

اسپرسوساز نسپرسو به لحاظ طراحی خوب عمل کرده و با ۸-۱۲ کپسول استفاده از آن را راحت کرده است. با قرار دادن کپسول در جای مخصوص و زدن دکمه، اسپرسوی شما آماده می‌شود. کافه‌های کوچک،دفتر کار و آشپزخانه مکان مناسبی برای قرار گیری این محصول خواهند بود.

شما می‌توانید تهیه ۸ نوع دستور مختلف قهوه ریسترتو، لانگو، اسپرسو، کاپوچینو، لاته، فلت وایت، لاته ماکیاتو، شیر گرم را به این دستگاه بسپارید و البته و مخزن ۱٫۵ لیتری آب جوش برای خود یا همراهانتان چای و دمنوش آماده کنید.

برای تنظیم و شخصی‌سازی میزان شیر با ۹ گزینه روبرو خواهیم بود که ۴ گزینه برای تهیه ۴ نوع بافت شیر و ۵ گزینه برای دمای شیر در نظر گرفته شده است.خاموش شدن خودکار بعد از ۹ دقیقه کار نکردن از دیگر مزایای دستگاه برای صرفه جویی در انرژی است.

.. همین الان بدون و بخون ..
معرفی 7 شرکت برتر سئو در ایران

اسپرسو ساز هامسول مدل HS230

اسپرسو ساز هامسول مدل HS230 یک گزینه بسیار خوب برای طرفداران دستگاه های چند کاره خواهد بود چرا که این اجازه را خواهد داد که با آن اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو، ماکیاتو، ریسترتو، لونگو، آمریکانو و… تهیه کنید.

اسپرسو ساز هامسول مدل HS230

این محصول طراحی جمع و جوری دارد و یک محصول خوب برای کسانی خواهد بود که با مسئله کمبود فضا مواجه هستند. سینی چکه گیر در کنار سیستم گرم کردن فنجان و قابلیت تولید کف شیر از دیگر ویژگی های این اسپرسو ساز هامسول است

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO420

دلونگی برای اسپرسوساز مدل BCO420 از بدنه استیل استفاده کرده است و می‌توانید به کمک آن قهوه فرانسه، کاپوچینو، اسپرسو و کف شیر آماده کنید و روز خود را بسازید. این شرکت برای قهوه فرانسه بخش جداگانه ای در نظر گرفته که دارای یک مخزن قهوه و آب مجزا خواهد بود و اجازه‌ی تهیه‌ی ۱۰ فنجان قهوه فرانسه را به شما می‌دهد.

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO420

دو نازل خروجی و سینی چکه‌گیر برای قسمت اسپرسوساز در نظر گرفته شده و همچنین می‌توانید در قسمت تمپر پودر بریزید و یا پد مخصوص بگذارید. همچنین صفحه گرم نگه دار دستگاه می‌تواند ۱۰ عدد فنجان را بر روی خود جای دهد.

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO420

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2010

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2010 دارای موتور با فشار ۲۰ بار و ظرفیت ۱۱۰۰ وات که انتظارات را به لحاظ قهوه خروجی و داشتن کرمای با غلظت مطلوب برآورده می‌کند. البته برای آماده کردن اسپرسو مورد انتظار استفاده از قهوه با آسیاب متوسط توصیه می‌شود. بهره بردن از پیچ تنظیم بخار این اجازه را خواهد داد که فوم شیر با غلظت های متفاوت تهیه کنید.

این محصول با صفحه گرم نگهدارنده فنجان، به بازار عرضه شده که برای پیش گرم کردن تعداد بیشتر فنجان قهوه به شما کمک می‌کند. همچنین وجود نشانگر عقربه ای دما کار با دستگاه را بیش از پیش راحت خواهد کرد.

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2010

این اسپرسو ساز دارای دو فیلتر تک اسکوپ و دو اسکوپ بوده و پرتافیلتر آن اجازه می‌دهد که قهوه اسپرسوی غلیظ و پر خامه ای داشته باشید. برای داشتن اسپرسوی با کیفیت تر از آب تصفیه شده استفاده کنید که علاوه برای تاثیر بر روی کیفیت قهوه و بخار خروجی، در دوام عمر دستگاه هم موثر خواهد بود. سیستم قطع خودکار از دیگر ویژگی های این محصول خوب مباشی خواهد بود.

اسپرسوساز نوا مدل Nova 149 از برترین برندهای اسپرسو ساز

این مدل از اسپرسوساز نوا دستگاهی پرقدرت و بسیار کاربردی برای مصارف خانگی و حتی کافه های کوچک است و جزو برندهای اسپرسو ساز است. این دستگاه با قدرت بخار ۱۵ بار و لوله های بخار ساخته شده از فولاد ضد زنگ و قدرت ۱۲۵۰ وات، یک قهوه ساز قوی محسوب می‌شود.

از دیگر امکانات این محصول نازل تولید بخار و آب جوش است که شما علاقه مندان به کاپوچینو، کف شیر و انواع نوشیدنی های گرم می‌توانید به آن اعتماد کنید.

اسپرسوساز نوا مدل Nova 149 از برترین برندهای اسپرسو ساز

اسپرسوساز مدل AR presso 52418

در اینجا قصد داریم محصولی را به شما معرفی کنیم که شاید خیلی از شما به آن علاقه مند شوید. یک دستگاه در سایز کوچک در دستان شماست. طراحی ارگونومیک و طول کمتر آن، این محصول را به گزینه مناسبی برای سفرهای شما تبدیل کرده است.

برندهای اسپرسو ساز

به راحتی می‌توانید آن را حمل کنید و یا در کوله پشتی خود قرار دهید. دیگر برای شروع یک روز پر نشاط و لذت بردن از یک روز خوب نیاز به اسپرسوساز برقی گران قیمت نیست و شما بدون نیاز به برق و تنها با نیروی دست خود برای پمپاژ توسط این دستگاه قهوه اسپرسوبب خوش طعم و دلخواه خود را تهیه می‌کنید.

با انتخاب و خرید یک اسپرسو ساز مناسب، امکانات قهوه درست کردن در یک کافه را به خانه خود می‌آورید و می‌توانید انواع متنوعی از قهوه‌ها را سرو کنید و از نوشیدن این همه طعم در هر زمانی که اراده کردید، لذت ببرید.

.. همین الان بدون ..
معرفی بهترین انیمیشن های سال 2022

کلام آخر

در این مقاله در مورد برند های اسپرسو ساز و معرفی بهترین‌های آن صحبت کردیم، اگر شما کاربران عزیز، پیشنهادی برای ما دارید، در کامنت‌ها بگویید تا در آپدیت این مقاله قرار دهیم، ممنون که در این مقاله با کمکت همراه شدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا