بهترین ها

معرفی اسباب بازی‌ شانسی کودکان 🤖

اسباب بازی‌ شانسی، محصولی بسیار جذاب و هیجان انگیز برای کودکان و نوجوانان می‌باشد. نکته‌ی حائزاهمیت این اسباب بازی در سوپرایز کردن، درکنار قیمت مقرون به صرفه آن است. یکی از اسباب بازی‌های موردعلاقه‌ی کودکان اسباب بازی‌ شانسی است که بسیار مورد توجه آن‌ها قرار می‌گیرد و می‌توان گفت یکی از اسباب‌بازی‌های محبوب کودکان محسوب می‌شود. در کمکت قصد داریم به معرفی چندین اسباب بازی‌ شانسی معروف کودکان بپردازیم;

لپ لپ

لپ لپ یکی از قدیمی‌ترین اسباب بازی شانسی است که همگی ما حتما در کودکی از آن استفاده کرده‌ایم و لذت بسیاری از آن بردیم. محصولات لپ لپ از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و توانسته‌اند بسیار موفق عمل کنند.

اسباب بازی شانسی جدید

لپ لپ به تازگی علاوه بر اسباب بازی‌های شانسی محصولات باکیفیتی نظیر فرآورده‌های کاکائو و آبنبات، نوشیدنی، دسر تولید می‌کند.
یکی از ویژگی‌های لپ لپ طراحی و بسته بندی متفاوت محصولاتش می‌باشد که کودکان را به وجد می‌آورد و باعث می‌شود که محبوبیت درمیان آن‌ها داشته باشد.

لپ لپ

لپ لپ همچنین دارای وبسایت مخصوص خود می‌باشد که محصولاتش را در آن ارائه داده که به راحتی می‌توانید از آن‌جا خرید کنید و محصولات جدید و متنوع آن را مشاهده کنید.

قرص جادویی

قرص‌های جادویی از دیگر ابزار سرگرم کننده کودکان می‌باشد که در یک بسته بندی با رنگ‌های مختلف به کودکان ارائه می‌شود.
با انداختن این قرص‌ها در آب ولرم روکش روی قرص حل شده و اشکال مختلفی بزرگ شده و نمایان می‌شوند که باعث سرگرم شدن کودکان و پرشدن اوقات و فراغتشان می‌شود.

اسباب بازی شانسی دخترانه

اسباب ‌بازی شانسی ویزویزک جادوئی

یکی از بهترین اسباب ‌بازی‌های شانسی ویزویزک است که جنبه‌ی آموزشی نیز برای کودکان دارد و مانند قرص جادویی عمل می‌کند و بهترین محصول برای جذب کودکان و تشویق آن به یادگیری و آموزش ترکیب بازی و آموزش می‌باشد.

اسباب بازی شانسی بزرگ

با انداختن این محصول که مانند قرص‌ می‌باشد در آب ولرم روکش روی قرص حل شده و به صورت حیوانات درآمده که باعث سرگرم شدن کودکان و پرشدن اوقات فراغتشان می‌شود.

تخم مرغ شانسی

تخم مرغ شانسی یکی از قدیمی‌ترین اسباب‌بازی‌های سرگرم کننده کودکان است که توانسته محبوبیت زیادی درمیان کودکان داشته باشد. تخم مرغ شانسی در سری و رنگ‌های متنوع و همچنین جایزه‌های هیجان انگیزی که دارد کودکان را به شادی و هیجان وا می‌دارد.

خرید اسباب بازی شانسی

اسباب بازی شانسی وو تویز

وو تویز یکی دیگر از برند‌های موفق در تولید انواع تخم مرغ شانسی و جعبه شانسی و اسباب بازی‌های جایزه‎ دار می‌باشد. این اسباب بازی در بسته 12 عددی ارائه شده و 12 تخم مرغ شانسی در یک بسته مقوایی شکل شبیه به یک شونه تخم مرغ در کنار هم قرار گرفته‌اند. که در طراحی بسته بندی آن از کارکترهای شخصیت‌های کارتونی استفاده می‌شود و همین باعث شده تا برای کودکان بسیار هیجان انگیز باشد و نسبت به آن علاقه بیش‌تری بروز بدهند.

اسباب بازی شانسی وو تویز

اسباب بازی شانسی کانگورو مدل پسرانه

اسباب بازی‌ شانسی کانگورو در دو مدل دخترانه و پسرانه عرضه شده که اسباب بازی شانسی کانگورو مدل پسرانه به رنگ آبی و طراحی آن به صورت استوانه‌ای می‌باشد.

اسباب بازی شانسی کانگورو مدل پسرانه

یکی از ویژگی‌های خوب در رابطه با اسباب بازی شانسی کانگورو این است که جوایز دختران مخصوص دختران و همچنین در رابطه با پسران هم به همین صورت می‌باشد.

اسباب بازی شانسی کانگورو مدل دخترانه

اسباب بازی‌ شانسی کانگورو در دو مدل دخترانه و پسرانه عرضه شده که اسباب بازی شانسی کانگورو مدل دخترانه به رنگ صورتی و طراحی آن به صورت استوانه‌ای می‌باشد.

اسباب بازی شانسی کانگورو مدل دخترانه

یکی از ویژگی‌های خوب در رابطه با اسباب بازی شانسی کانگورو این است که جوایز دختران مخصوص دختران و همچنین در رابطه با پسران هم به همین صورت می‌باشد و تفاوت آنچنانی با یکدیگر ندارند.

دونه شانسی / تخم مرغ شانسی کاشتنی

دونه شانسی درحقیقت یک اسباب بازی‌ شانسی کاشتنی می‌باشد. می‌توان گفت، دونه شانسی یک تخم مرغ کاشتنی است که حاوی خاک بهداشتی و دو بذر شانسی است. درون این محصول یک یا دو وسیله بازی نیز به عنوان جایزه قرار گرفته است. یکی از ویژگی‌هایی که این شانسی را با بقیه رقبای خود متفاوت ساخته است این است که در این محصول پوسته تخم مرغ شانسی به عنوان یک گلدان برای کاشت عمل کرده و کف این پوسته سوراخ شده است تا این تخم مرغ کاشتنی بتواند به خوبی نقش یک گلدان را ایفا کند. با استفاده از این محصول کودکان می‌توانند لذت کاشت در یک پوسته تخم مرغی را به خوبی تجربه کنند.

دونه شانسی

 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا