مناسبت‌ها

روز پدر 👨‍👧‍👦 | Father’s Day

روز پدر

روزی می‌باشد که برای بزرگداشت پدرها، پدر بودن، پیوند میان پدران و مادران و ارزشی که پدرها در اجتماع دارند است.

روز پدر در ایران، روز ۱۳ رجب زاد‌روز حضرت علی بن ابی‌طالب (ع)، اولین امام شیعیان گرامی داشته شده است.

در تقویم انتخاب روزها، شاید یادآور یک روز با کلی خاطرات و آدم هایی با فداکاری زیاد یا یک شغل و مناسبت ویژه جای گرفته باشد، اما بی‌شک بهترین روز که می‌توان آن را گرامیداشت روز پدر است و فرصتی برای قدردانی از این اسطوره‌ی تکرار نشدنی قهرمان زندگی می‌باشد.

ایده‌های عالی برای خرید کادو روز پدر

روز-پدر

پدر مقدس‌ترین واژه ای است که هیچ مترادفی نمی‌توان برای آن یافت کرد. پدر تنها کسی است که می‌توانم بگویم فرشته‌ها هم می‌توانند از جنس مرد باشند، که به بهانه روز پدر می‌توانیم کمی قدردان زحمات این استوره‌های تکرار نشدنی باشیم.

اس ام اس روز پدر

در اینجا قصد داریم نمونه‌هایی از تبریک روز مرد را در اختیار شما قرار دهیم که راحت‌تر بتوانید احساسات خود را ابراز کنید;

❤🤍❤

پدرم، قسم به تمام روزهای سرد و گرم که برایم زحمت کشیدی دوستت دارم و خیالت برایم تکیه گاه می‌باشد، روزت مبارک

❤🤍❤

پدر عزیزم، امروز که روز توست به تو فکر می‌کنم، به اینکه چقدر برایم باارزش هستی و به تمام راه‌هایی که پیمودی تا زندگی‌ام را متحول کنی….

بوسه میزنم بر دست‌های پدرم که هیچگاه دست‌هایم را رها نکرده است،روزت مبارک پدرم

❤🤍❤

پدر عزیزتر از جانم امیدوارم پیوسته سایه‌ی مهر و محبت تو بر سرم باشد و همیشه در پناه خداوند در کنار یکدیگر باشیم، پدر مهربانم زندگی کن و لبخند بزن به خاطر من، که با لبخند تو زنده هستم، روزت مبارک دلیل خنده‌هایم

❤🤍❤

اکنون که روز توست، به تو فکر می‌کنم به اینکه چقدر برایم باارزش هستی. روزت مبارک اسطوره‌ی تکرار نشدنی من

❤🤍❤

پدرم! ای نام زیبایت همه‌ی اعتبارم، خدمت به تو هست همه‌ی افتخارم، پدر جان باش و با بودنت همه‌ی من باش، روزت مبارک پدر عزیز‌تر از جانم

❤🤍❤

👈همچنین می‌توانید پیام‌های تبریک روز مادر را اینجا مشاهده کنید.👉

روز پدر 1400

مرد را هرگر نمی توان با کلمات توصیف نمود، زیرا هیچ‌گاه زبان نمی‌تواند از وصف مقام پدر سخن بگوید. مرد در خانواده نماد صبر و تلاش می‌باشد، کسی که در لحظات سخت زندگی مانند یک کوه استوار کنار فرزندانش ایستاده و آن‌ها را حمایت و برای موفق شدنشان از آرزوها و رویاهایی که در سر داشته گذشته و اولویت زندگی خود را همیشه خانواده  👨‍👩‍👧‍👦 خود قرار داده است.

روز-پدر

پدر را می‌توان ترکیبی از زیبایی، عشق، مهر، عطوفت همراه با صبر، تلاش، قدرت و بردباری دانست. بابا اسطوره مثال نزدنی زندگی می‌باشد که در برابر ناملایمات‌ها و رنج‌ها و شکست‌های زندگی می توان همچو صخره ای استوار به او تکیه کنی و خیالت آسوده باشد.

آهنگ روز پدر 🎶

آهنگ راغب | Ragheb – Pedar 🎶

دانلود آهنگ راغب – پدر

آهنگ معین – بابا | Moein – Baba 🎶

دانلود آهنگ معین – بابا

آهنگ شهیاد | Shahyad – Pedar 🎶

دانلود آهنگ شهیاد – پدر

آهنگ سامان | Saman Pedar 🎶

دانلود آهنگ سامان – پدر

آهنگ آرون افشار | Aron Afshar – Pedar 🎶

دانلود آهنگ آرون افشار – پدر

❤🤍❤

پدر یعنی تکیه‌گاهی که بهشت زیرپایش نیست اما چون نام پدر را به روی خود دارد باید همیشه ایستادگی کند. و با وجود همه مشکلات، لبخند هیچگاه از صورت زحمت‌کش او محو نشود.

پدرم گرچه خانه ما از آینه نبود، اما خسته‏‌ترین مهربانی عالم، در آینه چشمان مردانه‏‌ی تو، در کودکی‏‌هایم مرا بدرقه کرده است، تا امروز بتوانم به معنای وجود تو برسم.
روز پدر شاید بهانه‌ای باشد که بگویم، مرا ببخش که پای تک درخت حیاطمان، پنهانی، غم‌هایی را جس کردی که متعلق به تو نبودند!
ببخش مرا اگر دست‌های ضرب‏ دیده ‏ات را ندیدم که بین درهای بسته‌ی روزگار، مانده بود و از تو خواستار بخشش هستم اگر همیشه، پیش از رسیدن تو،خواب بودم.
اما امروز، هوشیارتر و بیدارتر از همیشه، آمده‌‏‌ام تا به جای آویختن بر شانه تو، بوسه‌ای بر روی پیشانی‏‌ات بزنم. سایه‏‌ات کم نشود ای مهربان !

در گذشته، سایه‏‌ات آن‏قدر بزرگ و رعنا بود که وقتی با قامت بلندت می‌‏ایستادی، همه چیز را فرا می‏گرفت. اما حال، حتی ضلع شرقی نیمکت‏‌های غروب، لرزش دستانت را در امتداد عصایی چوبی حس می‌کند.
دلم می‏خواهد با تمام توان، تمام بغض تو را فریاد بزنم. هنگامی که ساعت جیبی‏‌ات را نگاه می‏کنی، به یاد این می‌افتم که وقت غنچه‌‏ها تنگ شده است؛ درست مثل دل من که برای تو تنگ شده و پر می‌کشد.
این، تصادف قشنگی می‌باشد که امروز در تقویم، کلمات هم‌معنی درست، کنار یکدیگر چیده شده‌‏اند تا من بتوانم احساساتم را به تو منتقل کنم.

تاریخچه روز ولنتاین

❤🤍❤

روز-پدر
روز پدر

تبریک روز مرد به پدران آسمانی

نامت را بر روی کتیبه‌ای از جنس مهر و محبت حک می‌کنم تا گواهی و شاهد بر معصومیت تو باشد عزیزترینم. قاب عکس تو را را در گلدانی از جنس عاطفه خواهم گذاشت، تا بر روی بام باغ ملکوت غنچه بدهد. آخرین سخنان گوهربار تو را با برگی از گل لاله در کتابی از عطوفت و معرفت می‌نویسم
و در هنگام شب همیشه یاد تو را به میهمانی خیالم خواهم برد، بی‌شک خیال تو با من سخن خواهد گفت که زندگی کوچک‌تر از مردمک چشم تو
می‌باشد.
بهار با تو معنی زیبایی، پیدا می‌کند و فصل پاییز مرگ برگ‌های سبز را به تماشا می‌نشاند. زمستان برای من غم چشمان تو را به خاطر می آورد
هنگامی که پر از فریاد در سکوتی دلگیر به صورت غریبانه‌ای بار سفر را بستی و به دیار باقی شتافتی.

🖤🤍روزت در آسمان‌ها مبارک باشد پدرم🤍🖤

بابا سلام، تو در قوس ماه 🌙 چشمانت را به روی هم گذاشته‌ای و چه میدانی تاریکی بختک زندگی من می‌باشد، بلندشو و تماشا کن که ماه آینه می‌شود. من روزت را در غروبی دلگیر بدون تو چگونه جشن بگیرم؟ هنگامی که تمام شمع ها فوت شده اند روزت را به تو تبریک گفتم در بغضی که سرشکم تنهایی تو می‌باشد در نگاهم همیشه جای تو خالی است و در میان انسان‌ها تو را می‌جویم، بی تو سینه‌ی من جای آهی است که مدام مرا می‌رنجاند تو در قوس ماه آرام خفته‌ای و به آرامش ابدی رسیده‌ای.

🖤🤍روزت مبارک پدر آسمانی من🖤🤍

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا