بهترین هابهترین های آرایشی

راهنمای خرید ریمل مناسب چشم شما 💄❤

راهنمای خرید ریمل خوب

یکی از پرکاربردترین محصولات آرایشی میان ما خانم­‌ها، ریمل مژه است. انتخاب و خرید ریمل خوب بسیار مسئله مهمی است چرا که چشم و مژه‌­ها از حساس‌­ترین نقاط  صورت هستند و باید مراقبت کافی از آن‌­ها به عمل بیاید.

هر ریمل براساس کارایی و مواد ساخته شده با دیگری متفاوت است. انتخاب یک ریمل خوب برای حفظ کردن و افزایش زیبایی چشم بسیار مهم و حیاتی است. در کمکت می‌­خواهیم به شما بهترین ریمل­‌های بازار متناسب با مژه­‌هایتان را برای خرید ریمل معرفی کنیم.

ریمل خوب چه ویژگی­‌هایی دارد؟

اگر شما قصد خرید ریمل دارید، ابتدا باید نیاز خود را از یک ریمل مشخص کنید. برای مثال می­‌خواهید مژه­‌هایتان بلندتر دیده شوند یا می­‌خواهید پرپشت‌­تر به چشم بیایند؟ شاید حتی نیازهای دیگری نیز داشته باشید. خصوصیات یک ریمل خوب می­‌تواند زیاد باشد، در این صورت شما با مشخص‌کردن هدف خود از خرید راحت­تر می‌­توانید تصمیم‌­گیری کنید.

🤍🤍🤍

ریمل خوب چه ویژگی­‌هایی دارد؟

پس از آن­که درخواست خود را مشخص کردید، باید دنبال ریملی بگردید که روی مژه‌­ها سبک باشد و پخش نشود زیرا ریملی که خوب نباشد و پخش شود، ممکن است به چشمان شما آسیب وارد کند.

رنگ سال 2022

انواع ریمل‌­های آرایشی

ریمل‌ها بسته به نوع مژه‌ها و نیاز و سلیقه شما متفاوت هستند و مدل‌های متفاوتی دارند که در ادامه مدل‌‌های آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

🤍🤍🤍

انواع ریمل‌­های آرایشی

ریمل­‌های حجم دهنده (Volume mascara)

این دسته از ریمل­‌ها از مواد مومی یا سیلیکونی ساخته شده‌­اند که باعث پرپشت دیده شدن مژه­ها می­شوند. برای این نوع ریمل­ها از برس­های ضخیم استفاده می­‌شود.

ریمل­‌های حجم دهنده(Volume mascara)

ریمل بلند کننده (Lengthening Mascara)

بافت این ریمل­‌ها دارای موادی الیاف مانند است که با چسبیدن به مژه­‌ها آن را بلندتر نشان می­‌دهند.

ترند کیف و کفش 2022

🤍🤍🤍

ریمل بلند کننده (Lengthening Mascara)

ریمل فر کننده

در این ریمل از رزین و پلیمر استفاده شده است تا مژه به شکل موقتی فر باشد.

🤍🤍🤍

ریمل فر کننده

ریمل فیبری(Fiber Mascara)

این دسته از ریمل­‌ها برای پوشانندگی بسیار خوبشان معروف هستند و به راحتی تمام مژه‌­ها را پوشش می­‌دهند.

🤍🤍🤍

ریمل فیبری(Fiber Mascara)

ریمل ضد آب (Waterproof Mascara)

این ریمل­‌ها با استفاده از روغن معدنی و موم ساخته می­‌شوند. ریمل­‌های ضد آب برای شناگران و افرادی که تعریق زیاد و پوست چرب دارند بسیار مناسب است.

🤍🤍🤍

ریمل ضد آب (Waterproof Mascara)

ریمل­‌های رنگی (Colored Mascara)

ریمل­‌های رنگی برای ایجاد تنوع در میکاپ و آرایش شما بسیار مناسب هستند و در ادامه و قسمت راهنمای استفاده از ریمل‌­های رنگی می­‌توانید با استفاده از رنگ چشمان خود، ریمل خود را انتخاب و ست کنید.

🤍🤍🤍

ریمل­‌های رنگی(Colored Mascara)

ریمل بدون رنگ

ریمل­‌های بدون رنگ فاقد رنگدانه­‌ها در رنگ­‌های مختلف هستند و همین سبب می­‌شود که اگر شما دنبال یک میکاپ طبیعی هستید، حتما این مورد را در لیست خود داشته باشید.

🤍🤍🤍

ریمل بدون رنگ

ریمل دیفاینر(Definer Mascara)

این نوع ریمل در واقع همه کاره است. ریمل دیفاینر سبب حجم دادن و بلندتر شدن مژه‌­ها می­‌شود. این دسته از ریمل­‌ها ضد آب بوده و ظاهری بسیار آراسته ایجاد می­‌کنند.

🤍🤍🤍

ریمل دیفاینر(Definer Mascara)

راهنمای خرید ریمل خوب و مناسب هر نوع مژه

خرید ریمل به سلیقه شما و میزان بودجه شما بستگی دارد، به اینکه مژه‌های شما به چه ریملی نیاز دارد.

🤍🤍🤍

راهنمای خرید ریمل برای مژه‌­های بلند

اگر شما از افرادی هستید که مژه‌­های بلند دارید، پس احتمالاً از مشکل کم پشتی مژه­‌ها رنج می‌­برید. در این صورت شما باید دنبال ریملی بگردید که حجم دهنده باشد. با این روش شما می­‌توانید مژه­‌های خود را کمی پرپشت­تر نشان دهید.

🤍🤍🤍

راهنمای خرید ریمل برای مژه­‌های کوتاه

اگر مژه­‌های کوتاهی دارید، باید دنبال ریملی بگردید که خاصیت بلندکننده داشته باشد. در این صورت می­‌توان مژه­‌های کوتاه را تا حدی بلندتر نشان داد و چشمان را جذاب­تر کرد.

راهنمای خرید ریمل برای مژه­‌های کوتاه

🤍🤍🤍

راهنمای خرید ریمل برای مژه­‌های کوتاه و نازک

در این مورد شما به یک ریمل دو کاره قوی احتیاج دارید و خرید ریمل قوی حجم دهنده و بلند‌کننده به شما پیشنهاد می‌شود. یعنی این ریمل باید شامل بلندکننده و حجم­‌دهنده داشته باشد. با استفاده از این ریمل می­‌توان به حجم و طول مژه­‌ها افزود و چشم­‌ها را گیراتر کرد.

🤍🤍🤍

راهنمای انتخاب ریمل برای مژه­‌های صاف

برای این مورد باید دنبال ریملی باشید که خاصیت بلند کننده و حالت­‌دهنده داشته باشند. در این مورد هرگز دنبال ریمل­‌های حجم­‌دهنده نگردید چرا که باعث می­‌شود تا مژ­ه‌­ها سنگین و به هم چسبیده دیده شوند و مصنوعی جلوه کند.

سنگینی مژه باعث قرمزی و خسته شدن چشم می­‌شود. برای بهتر جلوه کردن مژه­‌های خود بهتر است قبل از استفاده از ریمل، مژه‌­های خود را با استفاده از فرمژه، فر کنید و سپس از ریمل مخصوصی که انتخاب کردید استفاده کنید.

🤍🤍🤍

انتخاب یک ریمل ضدآب

اگر از آن دسته از افرادی هستید که عاشق شنا کردن و استخر رفتن هستید و یا در طول روز تعریق زیادی دارید، باید از ریمل­‌های ضد آب استفاده کنید و خرید ریمل ضد آب به شما پیشنهاد می‌شود. استفاده این مدل ریمل فقط در مواقع ضروری پیشنهاد می­‌شود چرا که به سختی می­‌توان آن را از روی مزه­‌ها پاک کرد.

انتخاب یک ریمل ضدآب

🤍🤍🤍

 

کدام مدل برس ریمل را تهیه کنیم؟

یکی از مواردی که در خرید ریمل باید به آن توجه داشته باشیم، نوع برس آن است. یکی از مهم­‌ترین نکاتی که باید در مورد فرچه و برس ریمل به آن توجه کنیم این است که کدام مورد برای مژه­‌های ما مناسب است. در ادامه تعدادی از برس­‌های پرطرفدار را بررسی می­‌کنیم.

خرید ریمل و برس آن

🤍🤍🤍

  • برس حبابی شکل: برای فر کردن مژه­‌ها بسیار مناسب است و پوشانندگی و حجم‌­دهی خوبی دارد.
  • برس ضخیم: این برس پرکاربرد و بسیار پرطرفدار است چون پوشش‌­دهی بسیار خوبی دارد. توجه داشته باشید که این برس خاصیت بلند کنندگی ندارد و تنها مژه­‌ها را پرپشت نشان می­‌دهد.
  • برس مخروطی شکل: این برس در انتها باریک­تر از قسمت­‌های دیگر است. انتهای باریک برس برای مژه‌­های ریز در قسمت داخلی چشم مناسب است و قسمت بزرگ­تر آن برای مژه‌­های بلندتر استفاده می­‌شود.
  • برس توپی: این برس برای بخش­‌هایی که مژه کمتر یا کوچک­تری دارند مناسب است چرا که باعث پرپشت جلوه دادن آن می­‌شود.
  • برس انحنا دار یا خمیده: این برس برای فر کردن و حالت دادن مژه­‌ها به سمت بالا بسیار مناسب است. فر کردن و بالا بردن مژه‌­ها سبب بزرگ­تر نشان دادن چشم­‌های شما می­‌شوند.
  • برس مویی، باریک و صاف: این برس باریک و کشیده است و موهای ریزی روی آن دارد. این برس برای باز کردن دانه مژه‌­ها از هم بسیار مناسب است و مژه‌­ها را پرپشت­تر نشان می­‌دهد. اگر دنبال ریمل مناسبی برای مژه­‌های پایینی خود می­‌گردید که کثیف‌­کاری نداشته باشد، بهتر است از این برس استفاده کنید.

 

انتخاب رنگ ریمل

ریمل­‌هایی که بیشتر استفاده می­‌شوند، ریمل­‌های مشکی رنگ هستند که به همه مدل مژه و چشمی می‌­آیند. با این­ حال شما می­‌توانید براساس فاکتورهای گوناگونی رنگ ریمل خود را انتخاب کنید. یکی از این فاکتورها ست کردن رنگ ریمل با رنگ لباس است. از طرفی می­‌توان براساس رنگ چشم‌ها نیز رنگ ریمل را انختاب نمود. برای مثال:

خرید ریمل

  • ریمل­‌هایی با رنگ­‌های سبز و قهوه­‌ای و آبی برای چشم‌­های مشکی یا قهوه‌­ای مناسب است.
  • ریمل­‌هایی با رنگ­‌های آبی و یا بنفش به چشمان آبی یا خاکستری جلوه فوق‌العاده­ای می‌­دهند.
  • اگر چشمان شما سبز رنگ می‌­باشد، از ریمل­‌های ست و همرنگ چشمان خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا