ترندها

ترندهای مد و پوشاک سال 2022

ترندهای برتر مد 1401

همانطور که می‌دانید رنگ سال همیشه یک موضوع مهم برای انسان‌ها بوده، خصوصا برای خانم‌ها که علاقه‌مند هستند که طبق دنیای مد و فشن پیش بروند. امروز در کمکت قصد داریم رنگ سال را به شما معرفی کنیم و استایل‌های 2022 که بسیار در بین مردم ترند شده است را برای شما عزیزان بازگو کنیم.

معرفی بهترین ترندهای برتر مد 1401

کمپانی پنتون (pantone) هرساله یک رنگ را به عنوان رنگ سال به مردم معرفی می‌کند رنگی از طیف رنگ‌های آبی می‌باشد که متمایل به بنفش است که در سال 2022 بسیار ترند شده است.

لباس‌های رنگ‌ سال ۲۰۲۲

استایل‌های سال 2022 با توجه به سلیقه‌ی افراد متفاوت می‌باشد که می‌توان به دو گروه اسپرت و فرمال آن را تقسیم کرد، که در ادامه به طور کامل به شما عزیزازان توضیح می‌دهم:

رنگ وری پری ۲۰۲۲

لباس‌های گشاد

همانطور که می‌دانید لباس‌های جذب و تنگ دیگر روی بورس نیستند، و افرادی که طرفدار استایل‌های اسپرت هستند در فصل زمستان از هودی‌ها یا بافت‌های گشاد و بلند با رنگ سال یا رنگ‎‌های پاستلی می‌توانند استفاده کنند که بسیار در سال 2022 ترند شده است که با شلوار بگ ترکیب خارق العاده‌ای را فراهم می‌سازد.

لباس‌های گشاد ۲۰۲۲

کت و شلوار ست

یکی دیگر از ترندهای مد و پوشاک 2022 که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است ست کت و شلوار به رنگ سال می‌باشد که یکی از ویژگی‌های این استایل این است که شما می‌توانید هم با کفش اسپرت از این استایل بهره ببرید و آن را تبدیل به یک استایل اسپرت کنید، و همچنان می‌توانید این کت وشلوار را با کفش پاشنه بلند امتحان کنید و تبدیل به یک استایل فرمال کنید.

بهترین مدل‌های ۲۰۲۲

جین‌های گشاد

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم لباس‌های گشاد در سال 2022 بسیار ترند شده‌اند که این مورد در رابطه با شلوارهای جین هم صدق می‌کند که بسیار در میان مردم ترند شده‌اند.که با کتونی‌ اسپرت بسیار ترکیب زیبایی را به ارمغان می‌آورد.

مدل‌ّای ترند لباس

کت چرم

کت چرم همیشه یک گزینه‌ی عالی در زمستان می‌باشد که همیشه روی بورس بوده و هرساله عده‌ی زیادی طرفدار آن بوده اند.در سال 2022 هم کت چرم بسیارمورد توجه مردم قرار گرفته که با یک میکاپ اسموکی و شلوارچرم تبدیل به یک استایل فرمال بسیار بی نظیر می‌شود.

ترندهای مد فشن سال 2022

پافر

در سال 2022 استایلی که به شدت مورد استقبال قرار گرفت پافرهای کوتاه و بلند بودند که رنگ‌های جیغ آن‌ها بسیار ترند شده است که در زیر پافر از هودی و شلوار ست استفاده می‌کنند و ترکیب رنگی‌ که بسیار مورد توجه قرار گرفت رنگ یاسی و سفید بوده است.

استایل‌های برتر 2022

اورال از ترندهای مد و پوشاک سال 2022

لباس اورال یک لباس فرمال محسوب می‌شود که در سال 2022 بسیار ترند شده و در مجالس خانم‌ها به عنوان لباس شب از آن استفاده می‌کنند که گزینه‌ی بسیار مناسبی هم نیز می‌باشد.

استایل‌های ۱۴۰۱

اما برخی از اورال‌ها به صورت کاملا اسپرت می‌باشند که در روزمره می‌توانید از آن استفاده کنید مخصوصا در تابستان که هوا کمی گرم‌تر می‌باشد، که می‌توانید یک مانتوی نازک از روی آن بپوشید.

کلاه و کلاه بافتنی

استفاده از کلاه در استایل‌های 2022 بسیار ترند شده می‌باشند زیرا در استایل‌های اسپرت استفاده از کلاه بافتنی در فصل زمستان توانسته یک استایل متفاوت و خاص را بسازد و برای دختران و پسران نوجوان که بیشتر طرفدار استایل‌های اسپرت هستند گزینه‌ی بسیار مناسبی می‌باشد.

ترندهای مد و پوشاک سال 2022

کیف‌های کوچک از ترندهای مد و پوشاک سال 2022

کیف‌های کوچک با بندهای بسیار بلند امسال بسیار ترند شده اند و با رنگ‌های شاد و جیغی که دارند بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته‌اند و به دلیل ظاهر زیبایی که دارند مناسب هر استایلی می‌باشند و به راحتی با هر نوع لباس و استایلی ست می‌شوند.

ترندهای مد و پوشاک سال 2022

رنگ سال 2022 با کدوم رنگ‌ها ست میشه

ست کردن رنگ‌ها با یکدیگر از نظر برخی ممکن است بسیار کار سختی باشد اما در کمکت می‌توانید به راحتی لباس‌هایتان را با رنگ‌های مختلف ست کنید.

ترندهای مد و پوشاک سال 2022

رنگ سفید همیشه بهترین گزینه برای ست کردن بوده است چون رنگ خنثایی می‌باشد و با همه‌ی رنگ‌ها به راحتی ست می‌شود که این رنگ با رنگ سال هم می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای ست کردن باشد.

رنگ‌های دیگری که می‌توانیم با رنگ سال آن‌هارا ست کنیم عبارت از:

  • مشکی
  • زرشکی
  • بنفش
  • زرد
  • سرمه‌ای

پالت رنگ 2022

  • رنگ‌های نود: کرم، نسکافه‌ای، قهوه‌ای، خاکی و….
  • سبز پاستلی
  • صورتی پاستلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا